Tylko teraz! Promocja! -40% na wszystkie fototapety tylko do 12.04.2024!
1. Czy powinienem zamówić fototapetę dokładnie na wymiar ściany?
Ze względu na krzywizny ścian zalecamy, żeby zamówić fototapetę większą o 3-5 cm zarówno w pionie jak i z poziomie. Nadmiar fototapety przy montażu odcinamy nożem do tapet - odcięta "do ściany" fototapeta będzie też wyglądała znacznie ładniej.

2. Chce zamówić fototapetę, ale wybrane zdjęcie nie pozwala na zamówienie wymiaru, który potrzebuje (np. mam ścianę o wysokości 260cm, a na stronie jest informacja, że zdjęcie można wydrukować tylko na 230cm). Czy można jakoś temu zaradzić?
W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Każde zdjęcie jesteśmy w stanie rozciągnąć w pionie lub poziomie, a tym samym dopasować do Państwa ściany. Możemy też wyszukać i zaproponować Państwu inne, bardzo podobne zdjęcie. Oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do Państwa.

3. Czy kolory na wydruku będą wyglądały tak samo jak na ekranie urządzenia, z którego korzystam?
Kolory na wydrukach mogą nieco różnić się z kolorami widocznymi na ekranie. Może mieć to związek z różnymi ustawieniami monitorów oraz wyświetlaczy, jak również z różnymi charakterystykami materiałów, na których drukujemy.
4. Czy z własnego zdjęcia mogę wykonać fototapetę/obraz/plakat/naklejkę?
Tak, jeśli zdjęcie ma odpowiednio wysoką rozdzielczość. Aby to sprawdzić prosimy przysłać zdjęcie na adres idealnesciany@gmail.com, koniecznie określając wymiary fototapety, obrazu, plakatu lub naklejki.

5. Co to jest obraz wektorowy (geometryczny)?
Grafika wektorowa (grafika geometryczna) jest to obraz zapisany elektronicznie w postaci figur geometrycznych, a nie pikseli. Dzięki temu zapisowi można dowolnie skalować (powiększać ) obraz bez utraty jego jakości.

6. Czy jest możliwość zapłacenia przy odbiorze?
Niestety, nie ma takiej możliwości, ponieważ każda usługa wykonywana jest pod indywidualne zamówienie.

7. Czy mogę zamówić wysyłką poza granice Polski?
Istnieje możliwość wysyłki fototapet, naklejek i obrazów poza granice Polski. W tym celu prosimy o kontakt na adres idealnesciany@gmail.com.

8. Co mam zrobić, jeśli moje zdjęcie jest niskiej jakości/rozdzielczości?
Jeśli podczas ładowania zdjęcie pojawi się komunikat, że zdjęcie jest niewystarczającej wielkości, napisz do nas na idealnesciany@gmail.com i prześlij zdjęcie w załączniku. Sprawdzimy jaki maksymalny rozmiar wydruku można uzyskać ze zdjęcia i czy fototapeta będzie dobrze wyglądała.

9. Czy tusze używane do wydruków zamówionego przeze mnie produktu mogą być szkodliwe dla dzieci?
Fototapety, obrazy i naklejki drukowane są z tuszów w 100% ekologicznych i bezpiecznych dla dzieci. Materiały podkładowe używane przez nas również nie posiadają w swym składzie żadnych szkodliwych związków.

10. Za zakup na stronie idealnesciany.pl chciałbym otrzymać fakturę VAT. Co zrobić by ją otrzymać?
Za wszystkie zakupy w naszym sklepie możesz otrzymać fakturę VAT. Taka informację możesz przekazać nam w toku zamówienia (jako dodatkowy komentarz) bądź też po prostu napisać mailem.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie - po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.


Zespół idealnesciany.pl

Bądź na bieżącoZapisz się do naszego newslettera!