Tylko teraz! Promocja! -40% na wszystkie fototapety tylko do 12.04.2024!
Wybór fototapety

1. Fototapety
zamówione w sklepie internetowym idealnesciany.pl wyprodukowane są z najwyższą starannością i z najlepszej klasy materiałów dostępnych obecnie na rynku. Spośród bardzo wielu rodzajów materiałów do druku dostępnych na rynku na podstawie doświadczeń w montażu wyselekcjonowaliśmy dla Państwa te najlepsze pod względem jakości druku, ale też przede wszystkim prostoty montażu. Nasze fototapety bez problemu zawiesi na ścianie osoba nie mająca wcześniej styczności z okleinami ściennymi.

Jakość druku naszych fototapet jest foto-realistyczna. Do wydruku używamy największe dostępne rozdzielczości zdjęć. Niekiedy jednak obrazy powiększone do rozmiarów danej ściany mogą spowodować, że fototapeta będzie wyglądała na mniej dokładną w porównaniu do zdjęcia jakie widzimy na ekranie komputera. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do wydruku fototapety z danego zdjęcia z uwagi na np. słabą ostrość obrazu kontaktujemy się z Państwem z propozycją zmiany danego zdjęcia na inne, podobne o lepszej jakości, tak żeby byli Państwo zadowoleni z efektu końcowego.

2. Przed wyborem fototapety należy najpierw wykonać pomiar ściany. Zalecamy aby zamówiona fototapeta była zarówno szersza jak i wyższa przynajmniej o 5cm ze względu na krzywizny ścian (tak, tak, rzadko zdarzają się ściany idealnie proste we wszystkich płaszczyznach - z reguły odchylają się w jedną ze stron od 0,5 do 2cm co oznacza, że przy pomiarze w dolnej części ściany taki sam wymiar nie będzie w jej górnej części). Przy zamówieniu idealnie na wymiar może zdarzyć się sytuacja, że fototapeta będzie np. o 1cm za krótka. Ewentualny pozostały „nadmiar” fototapety po prostu odcinamy podczas montażu.

3. Wybór wzoru i kolorów na fototapecie jest sprawą indywidualną uzależnioną od osobistych upodobań i gustu. Są jednak czynnik, które powinny zostać uwzględnione przed podjęciem decyzji o dokonaniu zakupu. Właściwie dobrana fototapeta podnosi walory pokoju a także ukrywa jego wady i podkreśla pełnioną przez niego funkcję.

Pomieszczenia takie jak przedpokój, salon bądź kuchnia powinny być ciepłe i gościnne. Spędzamy w nich wiele czasu dlatego wybrane fototapety do nich powinny być trwałe i łatwe w utrzymaniu. W tym przypadku polecamy w szczególności fototapetę fizelinową premium bądź winylową o gładkiej strukturze.

Proszę pamiętać, że służymy pomocą przy doborze, zamówieniu czy już samym montażu fototapety – wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Dołożymy wszelkich starań żeby byli Państwo zadowoleni, a nasze wieloletnie doświadczenie w drukowaniu ale też przede wszystkim w montażu różnego rodzaju tapet na pewno będzie pomocne!


Zespół idealnesciany.pl

Bądź na bieżącoZapisz się do naszego newslettera!